Yerinde Yıkama

Ayrıntılar


Duvardan Duvara kaplı halılar kullanışlı olduğu gibi, evlerimizin ısı yalıtımını korur ve görsel olarak da etkileyici bir dekorasyon malzemesi olmaktadır. Temizliği zor görünse dahi profesyonel bir temizlik firması yardımı ile yılda sadece bir kez olmak üzere yıkatıldığı takdirde uzun yıllar kullanıla bilmektedir.

Firmamız yerinde halı yıkama konusunda kullanmış olduğu özel halı şampuanları ile sizlere profesyonel bir destek sunmaktadır. Yerinde yıkama işlemi sadece duvardan duvara kaplı Halıfleksler için yapılmaktadır. Diğer Halılar yerinde halı yıkama işlemi için uygun değildir.

Yerinde Halı yıkama da yapılan uygulamalar;
Ya da maddeler vakum Öncelikle yıkama işlemi yapilmadan var ise halı üzerinde kaba toz makinesi yardımı ile alınır. Daha sonra Halıfleksler için hazırlanmış özel Şampuan su ile karıştırılarak fırça makinesi yardımı ile halıya tatbik edilir ve Yıkama işlemi yapılır. Bu işlem halınızın yumuşaması ve lekelerin çıkarılması ayrıca halı üzerindeki havların toplanması için yapılır. Kirlerinden arındırılan halının üzerine verilen ilaçlı su sanayi tipi vakum makinesi ile çekilir. Gerekli görülen bölgelerde bu işlem tekrarlanır.

   

SERVİS  

   

HAVA DURUMU  

No data available
Van
--- °C
   
© ERGİN HALI YIKAMA